Bitva o Morii

#

Bitva o Morii 2013 : 11. ročník dřevěné bitvy

5.10.2013
9:oo - 16:oo
Počítejte s koncem registrace na místě v 10h!!
Hodoňovice (pískovcový lom) poblíž Frýdku-Místku
Střet Trpaslíků proti Skřetům
organizují Frýdburští


Všichni účastnici se účastňují hry Bitvy o Morii na vlastní nebezpečí. Před zahájením toto stvrdí svým podpisem na registrační arch.

Na pokrytí nákladů spjatých s bitvou budeme vybírat 50,- Kč od zaregistrovaných hráčů, neregistrovaní zaplatí na místě 70,- Kč, peníze budou použity na realizaci bitvy. Konec registrace bude v 10:oo kdo příjde později má smůlu.

Fotografové nic neplatí. Jsou vítani.

Aby jste se mohli zůčastnit musíte mít:

Věk nad 18 let
15-17 letí musí přinést od rodičů potvrzení že souhlasí s vaší účastí na akci. Tu si můžete stáhnout zde. Potvrzení přineste vyplněné a odevzdejte při registraci.

občanský průkaz, kartičku pojištěnce

Být zaregistrováni

Odpovídajicí kostým Bitva o Morii je fantasy bitva, takže se předpokládá že si přinesete kostým trpaslíka nebo skřeta. Jde o bitvu, takže by to měla být nejlépe zbroj. Vytvořit kostým je složité a aby vše esteticky zapadalo se většinu ladí několik akcí. Nicméně vyvarujte se nějakých křiklavých variant, metalovým mikinám, zbrojím co vypadají moc umělohmotně, addidas (atp. trikám, botám) pokud v něčem takovém příjdete, tak si určitě nezabojujete.
Kostýmy budou ohodnoceny životy a to takto:

  • 2 životy - tepláky a podobná zvěrstva jako součást kostýmu
  • 3 životy - standartní kostým odpovídající bitvě
  • +1 život - pro skřeta - maska nebo warpaint, pro trpaslíka vousy, pokrývka hlavy
  • +1 život - funkční (plátová/kroužková) zbroj, navíc zásah šípem do plechu nebo kroužků s pořádnou prošívkou neplatí

Vyhovujicí zbraně, rozměry, bezpečnost (viz. pravidla)

Před i během akce je zakázano užívat omamných a alkoholických látek. Vodní dýmky jsou zakázany, kouřit si můžete doma ne v lese !!!

Organizátoři si vyhrazují právo kohokoliv nevpustit do hry i bez udáni důvodu.

Možnost přespáni:

Pro ty co dorazí na noc, spát se bude viz na mapě pod těmito slovy. Nečekejte nějaký servis v podobě Toi toi či vody, je to zkrátka krásna louka, kde se dá tábořit. Nejbližší obchod či večerka je v Hodoňovicích, ale večer už nemusí být otevřena. Kdyby jste dorazili dřív než organizátoři (oproti velkým akcím tam v pátek nejsme celou dobu připravujem labyrint, herní lokace, ale nespíme tam) tak na nic nečekejte a postavte stan, zkuste využivat již hotových ohnišť.

Protože místa k přespáni je omezené, prosíme lidi z blízka aby dorazili až ráno (Frýdek-Místek, Ostrava, Frenštát pod Radhoštěm …)

Mapa kde se co nachází.


Zobrazit místo Bitva o Morii na větší mapě

Poslední aktualizace 19.9.2013 .